KULTURA FUNDAMENTEM SUKCESU

Jak wygrywać (i odradzać się) dzięki kulturze organizacyjnej?

Dlaczego kultura organizacyjna firmy jest tak ważna?

Czy za sukcesem, bądź porażką, firmy może stać kultura organizacyjna? Tak. Dziś wartości, którymi kierują się organizacje – podobnie jak strategia -uznawane są za istotne czynniki decydujące o ich rozwoju lub niepowodzeniach. Właściwa kultura organizacyjna wpływa na zaangażowanie pracowników, sprzyja ich kreatywności i tworzeniu innowacyjnych pomysłów, finalnie zaś przekłada się na wzrost efektywności i większą konkurencyjność firmy na rynku.

Czy kulturę da się „naprawić”? Od czego ona zależy? Jaką rolę w jej ewolucji pełnią liderzy? I w końcu – w jaki sposób dzięki wyższej kulturze osiągnąć lepsze wyniki finansowe? Jeśli jesteś ciekawy odpowiedzi na powyższe pytania, zapoznaj się z najnowszym raportem specjalnym „Harvard Business Review Polska”.

Pobranie raportuAdministratorem danych osobowych jest: „ICAN Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, al. Niepodległości 18, 02-653 Warszawa. Dane będą przetwarzane w celu i zakresie określonym w klauzuli zgody oraz w celu marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług ICAN oraz w celu darmowego pobrania broszury. Podanie danych jest dobrowolne. Podającemu dane przysługuje prawo dostępu i poprawienia ich treści.